Rodzaje Nasion

Poniżej Zagadnienia, Które Mogą Ci Pomóc Wybrać Swoje Nasiona Marihuany

Co to są feminizowane nasiona marihuany?

Feminizowane nasiona marihuany to same żeńskie nasiona konopi. Podczas produkcji takich nasion człowiek stosuje specjalną manipulację na roślinie tak, żeby powstały z niej same żeńskie nasiona. Tylko feminizowane nasiona marihuany są pożądane przez wszystkich kolekcjonerów. W naszej ofercie mamy praktycznie same nasiona feminizowane. Z nasion konopi regularnych mamy tylko parę pozycji.

Co to są regularne nasiona marihuany?

Regularne nasiona marihuany to nasiona konopi żeńskie i męskie, przy czym nie da się określić ile się trafi z takich nasion roślin żeńskich a ile męskich. Płeć konopi zawarta jest w genie nasiona i nie da się poznać płci konopi po nasionku. W naturalnych warunkach konopie wytwarzają właśnie nasiona zwykłe, regularne. Przez wszystkich kolekcjonerów pożądane są żeńskie nasiona marihuany.

Co to są nasiona marihuany z autofloweringiem?

Nasiona marihuany z autofloweringiem (automatic, auto, autofem, autoflow) to odmiany konopi indyjskich, które same kwitną. Zwykłe nasiona konopi, tak zwane pełnosezonówki, to odmiany, które zaczynają kwitnąć w momencie, kiedy dzień staje się krótszy lub też kiedy krócej są naświetlane lampą. A nasiona marihuany z autofloweringiem to takie odmiany, które niezależnie od czasu naświetlania zaczynają same kwitnąć.

rodzaje nasion marihuany, od regularnych po feminizowane i automatyczne