Opublikowano

Rodzaje Nasion Marihuany – Feminizowane i Regularne oraz z Autofloweringiem

rodzaje nasion marihuany, od regularnych po feminizowane i automatyczne

Na rynku nasion konopi występują trzy rodzaje ziaren. Są nimi nasiona feminizowane, czyli same żeńskie. Następny rodzaj to pestki regularne z których mogą wyrosnąć rośliny zarówno żeńskie jak i męskie, przy czym nigdy nie wiadomo ile jakiej płci będzie z tych nasion. Ostatnim rodzajem są nasiona z autofloweringiem, czyli auto kwitnące.

Co to Są Feminizowane Nasiona Marihuany?

Feminizowane nasiona marihuany to same żeńskie nasiona konopi. Podczas produkcji takich nasion człowiek stosuje specjalną manipulację na roślinie tak, żeby powstały z niej same żeńskie nasiona. Tylko feminizowane nasiona marihuany są pożądane przez wszystkich kolekcjonerów. W naszej ofercie mamy praktycznie same nasiona feminizowane. Z nasion konopi regularnych mamy tylko parę pozycji.

Co to Są Regularne Nasiona Marihuany?

Regularne nasiona marihuany to nasiona konopi żeńskie i męskie, przy czym nie da się określić ile się trafi z takich nasion roślin żeńskich a ile męskich. Płeć konopi zawarta jest w genie nasiona i nie da się poznać płci konopi po nasionku. W naturalnych warunkach konopie wytwarzają właśnie nasiona zwykłe, regularne. Przez wszystkich kolekcjonerów pożądane są żeńskie nasiona marihuany.

Co to Są Nasiona Marihuany z Autofloweringiem?

Nasiona marihuany z autofloweringiem (automatic, auto, autofem, autoflow) to odmiany konopi indyjskich, które same kwitną. Zwykłe nasiona konopi, tak zwane pełnosezonówki, to odmiany, które zaczynają kwitnąć w momencie, kiedy dzień staje się krótszy lub też kiedy krócej są naświetlane lampą. A nasiona marihuany z autofloweringiem to takie odmiany, które niezależnie od czasu naświetlania zaczynają same kwitnąć.

Zostaw ocenę
[Głosów: 5 Ocena: 5]