Regulamin

Regulamin Sprzedaży Nasion Marihuany

1. W POLSCE UPRAWA KONOPI INDYJSKICH JEST ZAKAZANA!

2. Korzystając z tej witryny internetowej potwierdzasz, że ukończyłeś 18 lat i jesteś osobą pełnoletnią. W innym wypadku opuść tą stronę.

3. Nie kontrolujemy autentyczności danych osobowych podawanych przez naszych klientów bo nie mamy takiej możliwości. Rodzice chcący uchronić swoje dzieci przed wejściem na takie strony jak nasza i uniknięcia jakichkolwiek konfliktów powinni zadbać o kontrolę rodzicielską.

4. Stając się klientem naszego sklepu oświadczasz, że jesteś świadomy konsekwencji prawnych, jakie wynikają z wykorzystania nasion konopi wbrew panującym w Polsce przepisom.

5. Sprzedaż, kupno, jak i posiadanie nasion marihuany są dozwolone ze względu na to, że nasiona te nie posiadają żadnych substancji psychoaktywnych, czyli THC, które jest odpowiedzialne za wywołanie tak zwanego high’u. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii nie przewiduje nasion marihuany jako prekursora do wytwarzania narkotyków.

6. Zakupione nasiona marihuany służą wyłącznie celom kolekcjonerskim oraz w celu zachowania genetyki poszczególnych odmian nasion konopi. Producenci nasion w tym celu stworzyli indywidualne, ozdobne i jednocześnie szczelnie zamykane opakowania, w których przechowywane są nasiona. Inne zastosowanie nasion konopi to karmienie nimi papug czy też innych ptaków.

7. Aby dokonać zakupu nasion w naszym sklepie każdy klient musi zapoznać się z naszym regulaminem oraz go zaakceptować, w innym wypadku dokonanie zakupu nie będzie możliwe.

8. Informujemy, że nie odpowiadamy na żadne pytania związane z wysianiem nasion marihuany oraz z uprawą roślin konopi i nie polecamy żadnych odmian nasion konopi indyjskich do uprawy, gdyż w Polsce jest to całkowicie zakazane.

9. Nasz cały asortyment objęty jest GWARANCJĄ.

10. Polityka zwrotów. W przypadku nabycia produktów na seedbay.pl każdy ma ustawowe prawo do odstąpienia od umowy w ciągu czternastu dni od otrzymania produktów bez podania przyczyn. W celu wykonania swojego prawa do odstąpienia od umowy należy powiadomić nas przy pomocy poczty elektronicznej, wypełniając i wysyłając nam formularz zwrotu towaru. Termin odstąpienia od umowy jest skuteczny, jeśli produkty zostaną odesłane do nas w ciągu czternastu dni. Należy również pamiętać, że zwracane produkty powinny być w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach. Możemy poprosić o przesłanie nam zdjęć zwracanych produktów. Zwrotu płatności dokonujemy przelewem bankowym. Koszt odesłania produktów ponosi kupujący. Prosimy nie odsyłać nam produktów formą pobraniową, gdyż paczka taka nie zostanie przez nas odebrana.