Opublikowano

Nasiona Marihuany – O Co w Tym Chodzi?

nasiona marihuany i konopi o co z nimi chodzi

Duża część społeczeństwa, słysząc słowo marihuana, od razu kojarzy go z czymś bardzo negatywnym. Jesteśmy marką, która stara się zmienić świadomość ludzi, że jednak nie każda marihuana posiada działanie narkotyczne, ale także lecznicze. Być może dla kogoś z was przerodzi się to w hobby.

Tym właśnie chcemy być sklepem, który poszerza horyzonty, oferuje świetną jakość, która idzie razem z profesjonalizmem. Pozyskujemy nasiona z Hiszpanii od sprawdzonego producenta oraz sami je produkujemy. Jesteśmy marką (THC-THC, SeedBay), która działa w branży od 2005 roku, co daję bardzo dużą wiarygodność w oczach klientów. Pozytywne oceny świadczą o naprawdę jakościowych i dobrze dobranych produktach, a szybki czas wysyłki pozwala nam zachęcić coraz większe grono do poznania tego ciekawego świata.

Czemu Sprowadzamy i Produkujemy Nasiona Konopi w Hiszpanii?

Hiszpania posiada odpowiednie warunki klimatyczne i prawne, do produkcji nasion marihuany:

  • Nowoczesne laboratoria, w których powstają coraz to nowsze i bardziej udoskonalone genetycznie odmiany.
  • Sam klimat w tym kraju powoduje, że marihuana jest tam łatwiejsza do uprawiania.
  • Kultura Hiszpanii, też w znaczącym stopniu opiera się na marihuanie, istnieje dużo tzw. klubów, które chcą pozostać z dala od czarnego rynku.
  • Marihuana jest wykorzystywana też tam do produkcji leków.
  • Prawo w Hiszpanii jest dość łagodne jeśli chodzi o uprawę marihuany i można tam o wiele więcej niż w innych krajach europejskich. Więcej na temat prawa odnośnie marihuany w Hiszpanii znajdziesz w artykule: Czy Marihuana, Uprawa, Posiadanie i Sprzedaż w Hiszpanii Jest Legalna.

Nasiona Konopi Kwestia Legalności

Polskie prawo różni się od takiej na przykład Holandii czy wspomnianej już Hiszpanii, gdzie kilka gramów marihuany na własny użytek nie jest obarczone karą pozbawienia wolności, jednak w Polsce nasiona marihuany można legalnie kupić i kolekcjonować, jest to naprawdę świetna zabawa, jak i do tego grona kolekcjonerów z roku na rok dołącza coraz więcej osób. Zapytacie, czemu nasiona marihuany są legalne? Ponieważ ziarno samo w sobie nie posiada wartości narkotycznych, jak i sama roślina, która wymaga odpowiednich warunków, żeby wyrosła i finalnie wytworzyła THC, dlatego też nawet młoda roślina nie jest uważana za narkotyk, po prostu na tym etapie nie produkuje THC. Jednakże zabronione jest sadzenie, uprawianie itp.

Nasiona Marihuany Dla Początkujących Kolekcjonerów

W ofercie naszego sklepu SeedBay, mamy naprawdę dużo ziaren, które idealnie nadają się dla początkujących. Nasiona należy wybierać poprzez ich historię, skąd się wywodzą, jakie mają działanie jako roślina, kto jest ich producentem. Wybór jest naprawdę ogromny, jako osoba początkująca można czuć się zagubionym w tym świecie. Jeśli nie możesz się zdecydować czy wybrać kilka, czy tylko jedno, wybierz kilka, zrób research, polecamy do tego książki czy też internet. Zdecyduj, które przypadają Ci do gustu poprzez swoją historię, później wszystko potoczy się samo i dokładnie będziesz wiedział, czego potrzebujesz do swojej kolekcji.

Warto Kolekcjonować Nasiona Marihuany!

Społeczeństwo nadało łatkę marihuanie, kojarzy się z negatywnymi skutkami czy też narkomanami. Patrząc szerzej ma ona bardzo głęboką i ciekawą historię do przeanalizowania. Za czasów starożytnych uprawiano ją do produkcji, oleju, tkanin, lin, ubrań. Natomiast 3000 lat temu była stosowana jako lek do wzmacniania odporności, jako środek przeciwbólowy. Naprawdę warto, jest kolekcjonować coś, co ma tak długą i ekscytującą podróż. Nasiona z Hiszpanii, mają to do siebie, że jest ich naprawdę dużo, są coraz bardziej udoskonalane, ponieważ powstają coraz to nowsze metody. Aby zacząć uczestniczyć w tej przygodzie zapraszamy do naszego sklepu SeedBay, gdzie możecie zakupić wiele naprawdę świetnych nasion, które są sprowadzane z pewnego źródła. Dzięki nim możesz poszerzyć grono znajomych, którzy także kolekcjonują nasiona. Na tym polega właśnie pasja.

Marihuana Lecznicza – Fakt Czy Mit?

Warto też jest wspomnieć o leczniczej formie, która różni się od tej, jaką znamy. Marihuana lecznicza jest staranie, w kontrolowanych warunkach uprawiania, jeśli są jakieś minimalne wahania w stężaniu THC, nie może trafić do przemysłu farmaceutycznego. Jakie korzyści niesie korzystanie z formy leczniczej tej rośliny? Jest ich bardzo dużo. Na podstawie badań z Uniwersytetu w Michigan 42% pacjentów rezygnuje ze swoich leków, natomiast 38% zmniejsza liczbę dawek. Pozwala też leczyć przewlekły ból u osób dorosłych, czy też powstrzymywanie nudności i wymiotów po chemioterapii. Jak mogliśmy usłyszeć, zostało udowodnione, że lecznicza marihuana zmniejsza ilość ataków u osób chorych na padaczkę. Zostają one zmniejszone z kilkunastu do kilku dziennie, efekty widoczne są gołym okiem. Bardzo fajnie pokazane, że ta roślina nie powoduje tylko negatywnych skutków, ale też przyczynia do ulżeniu w cierpieniu osób chorych. Ważną rzeczą jest to, że ta forma nie ma zamienników.

Zostaw ocenę
[Głosów: 2 Ocena: 5]